Letecké foto a video

Vyhliadková veža Tokaj

Jedinečné pohľady z dronu na čokoľvek

Letecké foto a video má široké využitie. Zábery sú vyhotovované vo vysokej kvalite, plne stabilizované a ponúkajú netradičný pohľad z vtáčej perspektívy v podstate na čokoľvek. Tieto letecké zábery je možné kombinovať aj s pozemnými zábermi, čo ešte viac zvýrazní odlišnosť pohľadu zhora. Zábery sa štandardne odovzdávajú surové, avšak vieme Vám ich aj upraviť.

Využiteľnosť leteckých záberov

Profesionálne zábery pre produkčné spoločnosti, ale aj bežných laikov

Letecké zábery sú natoľko univerzálne, že dokážu prinášať skvelé pohľady zhora pre každého. Bežné video dokážu dostať tieto zábery na inú úroveň kvality a pri profesionálnych produkčných spoločnostiach dodávajú ten správny look už aj predtým skvelo vyzerajúcim audiovizuálnym dielam. 

Black Hawk na letisku v Košiciach
Vizualizácia v leteckej fotografii IBV Pivovar 2 - Spišské Podhradie

Netradičný pohľad na akúkoľvek nehnuteľnosť a jej okolie

Pohľady z dronu sa pri realitách dnes vyskytujú často, ale žiaľ, väčšina z nich nie je získaná legálnym spôsobom a s príslušnými povoleniami. U nás máte istotu legálnosti aj profesionality. Fotografie môžu zachytávať nielen reálny stav, ale aj ten budúci, pretože architekti do nich vedia skvelým spôsobom zapracovať svoje vizualizácie.

Reklama

Zábery do reklamy sú náročné na kreativitu a jedinečnosť. Musia zaujať v prvých sekundách, v opačnom prípade nastáva prudký pokles sledovanosti. Nepoznáme lepší nástroj než dron na tvorbu takto špecifických záberov. 

Živé obrazy pre Letisko Košice
Centrum mesta Košice

Prezentácia

Či už sa jedná o prezentáciu osoby ako jednotlivca, spoločnosti alebo mesta a obce, vždy je potrebné ukázať to najlepšie. Letecké zábery v tom hrajú podstatnú úlohu a pomáhajú zaujať viac ako štandardné zábery, s ktorými nie je možné zachytiť jedinečné a neopakovateľné momenty.

Monitoring

Letecké práce majú svoje opodstatnenie aj pri monitoringu stavebnej činnosti či vizuálnych inšpekciách zariadení. Tam, kde je terén ťažko prístupný alebo sa predmet monitoringu nachádza príliš vysoko, je dron nenahraditeľným nástrojom.

Stavenisko pred západným portálom tunela Bikoš